KKTC’de ana haber spikerinin ağzına sinek kaçtı

KKTC’de ana haber spikerinin ağzına sinek kaçtı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) özel bir televizyon kanalında ana haberi sunan Burhan Canbaz’ın canlı yayında ağzına sinek kaçtı. Spiker zor anlar yaşadı. 

KKTC’nin özel kanallarından biri olan Genç TV’de ana haber bültenini sunan Burhan Canbaz’ın ağzına canlı yayında sinek kaçtı. 

Bir iki kez sineği ağzından üfleyerek atmaya çalışan Canbaz başarılı olamadı. Canbaz, “Kusura bakmayın zaman zaman canlı yayında böyle şeyler olabiliyor. Stüdyoda bir sinekten kaynaklanan bir durum oldu” dedi.

Bu ara hepimizin gülmeye ihtiyacı var 🙂 Olayı anlatalım: Pazar akşamı, haberleri sunmak için kanala geldim. Jenerik girdi. İlk haberi sunmak için konuşmaya başladığım anda, hali hazırda açık olan ağzımdan içeri SİNEK girdi. Bir taraftan yutmak istemiyorum. Diğer yandan da tam orda kaldığı için sesim gitti ve konuşamıyorum 🙂 Ve ortaya bu görüntüler çıktı 🙂 1996 yılından beri kamera karşısındayım ve ilk kez böyle bir şey geliyor başıma. Ben de youtube lara düşmeden, kendim paylaşayım dedim 🙂 … Yüzünüz de hep tebessüm olsun. Geçecek bu günler. Hep birlikte…(Not: Sinek, kadrolu elemanımız değildir)

Posted by Burhan Canbaz on Monday, March 23, 2020