Çekim arası deniz keyfi

Çekim arası deniz keyfi

34 yaşındaki ünlü aktris Alexandra Daddario, merakla beklenen yeni dizisinin çekimi için Hawaii’de bulunuyor.

‘HBO’ dizisi çekimlere ara verince denize giren aktris, ten rengi mayosu ve fit görüntüsüyle herkesi kendine hayran bıraktı.

Daddario, bir denizin dibini görmek için arkadaşında şnorkel ve palet ödünç aldı ve kendini serin sulara bıraktı

Alexandra Daddario, 16 Mart 1986 tarihinde New York, ABD’de Avukat bir ailenin kızı olarak doğdu. Tam adı Alexandra Anna Daddario olan oyuncunun babası Richard C. Daddario, annesi Christina Daddario’dur.

Matthew Daddario, Catharine Daddario adlarında iki kardeşi buluyor. Marymount Manhattan College’de okudu. Oyunculuk kariyerine 16 yaşında iken 2002 yılında All My Children dizinde Laurie Lewis karakterini canlandırarak başladı. Bu dizi 1970-2013 yılları arasında 43 yıl devam eden ABD’nin en uzun süren dizisi.

Alexandra Daddario, 2005 yılında / Mürekkep Balığı ve Balina” adlı sinema filminde Jesse Eisenberg, Jeff Daniels, William Baldwin, Laura Linney ile birlikte rol aldı. Daddario, 2013 yılında “Percy Jackson: Canavarlar Denizi” filminde oynadı.

2017 yılında Baywatch / Sahil Güvenlik” filminde Dwayne Johnson, Zac Efron, Priyanka Chopra, Kelly Rohrbach ile beraber oynadı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir