Güneş Rezidans’tan önemli açıklama

Güneş Rezidans’tan önemli açıklama

Güneş Rezidans, ülkeye gelenlerin karantina altına alınmasıyla ilgili bir açıklama yaptı. İşte o açıklama;

Güneş Rezidans Ailesi, içinde bulunduğumuz bu kötü zamanda, yurt dışından gelen vatandaşlarımızın 14 günlük gözetme sürecinde kaldıkları tesislerden bir tanesidir. 

Güneş Rezidans yönetimi olarak destekleri için tüm çalışanlarımıza ve ailelerine, rezidansımızda uzun dönemli konaklayan ama gözetleme altında olmayan misafirlerimize, ülkemizin bürokratları ve çalışanlarına, bize malzeme servisinde bulunan tüm iş ortaklarımıza ve genelde tüm Kıbrıs Türk Halkı’na teşekkür ederiz.

Bu zor süreçte herkesin kendine göre yaptığı fedakarlıklar ve çekilen rahatsızlıkların üstesinden gelme çabaları, pozitif olup etrafa sevgi ve mutluluk saçma çalışmaları, tavırları ve görevimizi büyük azimle yapmamızı sağlamıştır. 

Bu hastalığın etkilemeyeceği hiçbir zengin ve/veya teknolojisi yüksek olan topluluk yoktur. Hiçbir hudut veya limit yoktur. Bu sebepten dolayı tek şansımız birlik içinde olup hep beraber savaşmak ve savaşın ön sıralarında olanları desteklemektir. Bu sadece ülkemiz veya Türkiye için değil tüm insanlık dünyası için geçerlidir. 

Tüm Halkımıza sağlıklı bir hayat dilerken, İnşallah bu felaketten en kısa zamanda, en az etki ile kurtulacağız.

Saygılarımızla

Güneş Rezidans Ailesi