‘Tekila’ fena çarptı

‘Tekila’ fena çarptı

DİYALOG gazetesinden Hüseyin ÇİÇEK’in haberin göre, Kuzey Kıbrıs’ta kadına yönelik şiddet ve tecavüz olayları giderek artıyor.

Gazimağusa’da önceki gün meydana gelen olay sonrasında ‘tecavüz girişiminde bulunmakla suçlanan Baki Yılmaz, mahalle sakinleri tarafından yaka paça tutuklanarak polise teslim edildi.  

İş arkadaşı olan 32 yaşındaki Ukraynalı kadınla Tekila içtiklerini, sonrasında onu evine bırakmak için yola çıktıklarını söyleyen Baki Yılmaz, tecavüz girişiminde bulunduğu yönündeki iddiaları kabul etmedi.

Ukraynalı kadın ise kendisini tarlaya götüren Baki’nin önce dudaktan öptüğünü, sonra pantolonu indirerek tecavüze yöneldiğini iddia ederken, avazının çıktığı kadar bağırıp komşulardan yardım istediğini söyledi.   

Tecavüze teşebbüs’ olayı infiale neden oldu. 

İddiaya göre; Baki Yılmaz isimli şahıs, 32 yaşındaki iş arkadaşı Ukrayna uyruklu kadına tarla içerisinde tecavüz etmeye kalkıştı.  Genç kadının çığlıkları üzerine olay yerine koşan mahalle sakinleri tecavüzü son anda engelledi. Genç kadını kurtaran mahalle sakinleri,  Baki Yılmaz’ı yakalayıp, polise teslim etti. Tutuklama talebi ile mahkemeye çıkarılan zanlı, “Benden para istedi. Ben vermem deyince şimdi olacaklardan ben sorumlu değilim diyerek çığlık atmaya başladı. Ben de o ara sadece 2 tokat vurdum” iddiasında bulundu.

Haberin tamamını okumak için tıklayınız… https://www.diyaloggazetesi.com/kibris/tekila-fena-carpti-h76068.html