Yılbaşı sahnesinde şıklık yarışı

Yılbaşı sahnesinde şıklık yarışı

Sanat dünyasının ünlü isimleri bu yılbaşında da sahnedeydi… Kimi otellerde kimi kulüplerde sahneye çıktı. 2020 en güzel şarkılarla karşılandı.

Şarkılarıyla izleyenleri mest eden isimler şıklıklarıyla da göz kamaştırdı… 

2

Önce sağlık olsun

Önce sağlık olsun 

Ebru Gündeş, yılbaşı gecesi Kıbrıs Cratos Premium Otel’de konser verdi. Balmain imzalı kırmızı siyah mini elbisesiyle sahneye çıkan Gündeş, şarkılarıyla olduğu kadar şık görüntüsüyle de beğeni topladı. Saatler 00.00’ı gösterdiğinde sevenleriyle 2020 dileklerini paylaşan Gündeş, önce sağlık diledi: “Önce sağlık olsun, o olursa gerisi gelir.”

3

22 kilo elbise taşıdı

22 kilo elbise taşıdı 

Muazzez Ersoy, yılbaşı akşamı NG Sapanca Otel’de sahneye çıktı. Ersoy’un yılbaşı kostümü Gülşah Saraçoğlu’nun atölyesinde 2 ayda hazırladı. Swarovski taş kullanılan kostümün ağırlığı 22 kiloydu…

4

Albüm geliyor

Albüm geliyor 

Sibel Can, yılbaşı gecesi sevenleriyle Kıbrıs’taki Les Ambassadeurs Hotel’de buluştu. Dinleyicilerine albüm müjdesi veren Can, 2020’nin ilk aylarını stüdyoda geçireceğini söyledi.

5

İzdiham yarattı

İzdiham yarattı 

Özcan Deniz, yılbaşı gecesi Hilton İstanbul Bosphorus’ta sahneye çıktı. Çoğunluğu Arap olan davetliler, ünlü şarkıcı ile fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı. Geri sayım sonrası Deniz’e ulaşmak isteyen hayranları için güvenlik etten duvar ördü. ( Behlül AYDIN)

6

Dünden bugüne

Dünden bugüne 

İrem Derici, yeni yıla Adana Sheraton Grand’ta “merhaba” dedi. Derici, dünden bugüne hit olmuş şarkılarından oluşan repertuvarı ile Adanalıları coşturdu.

7

Işıldadı

Işıldadı 

Seda Sayan yılbaşı gecesi Kıbrıs’ta sahneye çıkan ünlüler arasında yer aldı. Salamis Bay Conti Resort Hotel’de konser veren şarkıcı yaklaşık 2.5 saat sahnede kaldı. Sayan, Tolga Çam imzalı Swaroski taşlarla işli kostümüyle de dikkat çekti. 

8

Her anın kıymetini bilelim

Her anın kıymetini bilelim 

Elexus Hotel’de sahneye çıkan Tarkan, yeni yılı şu sözlerle kutladı: “Her anın kıymetini bilmek, dolu dolu yaşamak ve güzel anılar biriktirmek lazım. Yeni yılınızı kutluyorum, sağlık, barış, aşk ve sevgi diliyorum. Her zaman iyi olun.”

9

Adana Barbie’si

Adana Barbie’si 

Demet Akalın yılbaşı konserinde kızı Hira’ya sürpriz yaptı. Ünlü şarkıcı, konserde giymek için Hira’nın en sevdiği Barbie bebeğin elbisesinden diktirdi. Akalın, modacı Gülşah Saraçoğlu’nun hazırladığı elbiseyle Adana Jolly Joker’de sahneye çıktı.

10

Ustaya jest

Ustaya jest 

Kubat önceki akşam Günay’da sahneye çıktı. Sanatçıyı dinlemeye gelenler arasında Orhan Gencebay da vardı. Gencebay’ın “Gurbet” şarkısını seslendiren Kubat, masasına giderek usta sanatçıya da mikrofon uzattı.

11

İlk kez birlikte kutladılar

İlk kez birlikte kutladılar 

Ferhat Göçer yeni yılı Kıbrıs’ta karşıladı. Ünlü şarkıcı Lord’s Palace Hotel’de sahneye çıktı. Göçer’i sevgilisi Ömür Gedik de yalnız bırakmadı. Konser sonrası soruları yanıtlayan Ferhat Göçer, “Zor bir yıl geçirdik. Allah daha büyüklerini yaşatmasın” dedi. Ömür Gedik’le ilk kez birlikte yılbaşını kutladıklarını da belirten şarkıcı, “Ömür’le 12 yıldır beraberiz. Yılbaşılar hariçti… Bugün ilk kez bir arada kutluyoruz” dedi. 

Deniz BOY

12

2020 Hadise’si

2020 Hadise’si 

Hadise yılbaşında Kıbrıs’taki Limak Otel’de konser verdi. Amerika’da hazırlattığı Swarovski taşlı kostümüyle sahneye çıkan şarkıcı, “Sağlık, mutluluk, başarı, bereket ve aşk dolu, huzurlu bir yıl diliyorum” diye konuştu.

13

Eteğimdeki taşları dökeceğim

Eteğimdeki taşları dökeceğim 

◊ Yeni yılı Kıbrıs’ta karşılayan sanatçılardan biri de Ziynet Sali’ydi. Savoy Ottoman Hotel’de sahneye çıkan şarkıcı, “2020 benim yılım olacak. Eteğimdeki tüm taşları dökeceğim” dedi. (Deniz BOY)

14

ENBE eğlencesi

ENBE eğlencesi 

Şef Behzat Gerçeker yönetimindeki ENBE Orkestrası, Antalya’daki Sueno Deluxe Belek’te konser verdi. Geniş bir repertuvarla sahneye çıkan orkestra, yerli ve yabancı misafirlere keyifli bir yılbaşı gecesi yaşattı.

15

Beni üzenler artık yok

Beni üzenler artık yok 

Fatih Ürek, Kıbrıs’taki Acapulco Otel’de hayranlarıyla buluştu. Sahne sonrası soruları yanıtlayan Ürek, “2019 nasıl geçti anlamadım. İyi niyetlerimin kurbanı oldum. Ailem ve yakın dostlarımın maddi manevi çok zararı oldu. Benim için artık beni üzenler yok” dedi. (Deniz BOY)

16

2020’den dileğim bebek

2020’den dileğim bebek 

Merve Özbey, 31 Aralık’ta Gece Life Nakkaştepe’de sahneye çıktı.Şarkıcı, yeni yıldan beklentisini soran muhabirlere şu yanıtı verdi: “2020’den en büyük dileğim bir bebek. Düğünden sonra inşallah Allah bize öyle bir emanet nasip eder.”

17

Yeni yılın ilk düeti

Yeni yılın ilk düeti 

Yılbaşı gecesi İstanbul Kaya Hotel’de sahneye çıkan Altay’ı yaklaşık 900 kişi izledi. Ünlü şarkıcı, saat 00:00 olduğunda sahneden eşi Gülsün Biber’i telefonla arayarak yeni yılını kutladı. Konser sırasında yanına gelen Down sendromlu kız çocuğunu sahneye çıkaran Altay, son şarkısı “Keşke Aramasaydın”ı onunla beraber seslendirdi.

18

Ruhumuza  şifa olsun

Ruhumuza şifa olsun 

Günay Restoran yılbaşı gecesi sahnesinde Nilüfer’i ağırladı. Mini elbisesiyle sahneye çıkan sanatçı, yeni yıl dileklerini şöyle sıraladı: “2020 ülkemize bereket getirsin. Herkese önce sağlık, sonra mutluluk diliyorum. Yeni yıl hepimize ve ruhumuza şifa olsun.”

19

Yeni nesil çok alıngan

Yeni nesil çok alıngan 

Yılbaşı gecesi Kıbrıs Chamada Club’da sahneye çıkan Hande Yener, pop müziğe yönelik eleştirileri hakkındaki sorulara, “Üretemiyorlar. Madem üretiyorlar, o zaman neden üzerlerine alınıyorlar? Bu yeni nesil çok alıngan” yanıtını verdi. 

20

Altın yıl

Altın yıl 

Funda Arar yılbaşı gecesi Kıbrıs’taki Nuh’un Gemisi Hotel’in sahnesindeydi. Songül Sarpbaş imzalı altın rengi bir elbiseyle sevenlerinin karşısına çıkan sanatçı, “Herkese altın gibi bir yıl diliyorum” dedi.

21

En kral sahne

En kral sahne 

Taverna müziğinin kralları Cengiz Kurtoğlu, Ümit Besen ve Arif Susam yılbaşı gecesi aynı sahnede buluştu. Üç sanatçı Yeşilköy Wow Otel’de konser verdi. Geçmişten günümüze en sevilen şarkılarını seslendiren üçlü, misafirlerine nostaljik bir yılbaşı eğlencesi sundu.

22

Mithat Körler, Afyonkarahisar’daki Sandıklı Termal Resort Otel’de sahneye çıktı. Körler sevilen şarkılarıyla yılbaşı coşkusuna ortak oldu.

23

Beyonce’den arakladım

Beyonce’den arakladım 

Selen Görgüzel, Etiler Scarlet’te sahneye çıktı. Yaklaşık 5 bin dolar değerindeki Rufat İsmayil imzalı elbisesiyle dikkat çeken Görgüzel, “İtiraf edeceğim, Beyonce’nin çizimlerinden arakladım kıyafetimi. Rufat İsmayil’i ziyaretimde Beyonce için bu elbisenin çizildiğini gördüm. Direkt Rufat’a, ‘Bunu ben giyeceğim. Ona başka bir şey çiz’ dedim. Resmen yalvardım ona” dedi.

24

Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan, Hollandalı sevgilisi Wesley Pabis’le geceye katıldı.

25

Geçen  yılı nazarla kapattık

Geçen yılı nazarla kapattık 

Deniz Seki, Mersin Jolly Joker’de konser verdi. Konser öncesi soruları yanıtlayan şarkıcı “Kadınların istismar edilmediği, huzur dolu bir yıl olsun. Geçen yılı nazar ile kapattık. Şükür sahnedeyim, sizlerleyim. Allah herkese sağlık versin” dedi.

26

Yeni imaj

Yeni imaj 

Girne’deki Malpas Otel’de sahneye çıkan Derya Uluğ, yeni yıla yeni imajıyla girdi. Kakül kestiren Uluğ, söylediği şarkılarla sabahın ilk ışıklarına kadar konuklarını coşturdu.

27

Bakü kutlaması

Bakü kutlaması 

Safiye Soyman ve Faik Öztürk, Azerbaycan’daki sevenleriyle birlikte yeni yıla girdi. Bakü’deki Grand Neon’da sahneye çıkan ikili, davetlilere keyifli anlar yaşattı.

28

Borçları kapadım

Borçları kapadım 

Serdar Ortaç, Kuzey Kıbrıs’taki Merit Royal Hotel’de sahneye çıktı. Ortaç, konuklara seslenerek, “Aranızda evlenen var mı? Evlilik çok güzel bir duygudur. Gerçi, artık ben boşandım. Ama hâlâ başka birisine bakamıyorum, bakmak istemiyorum. Bu şarkı benden tüm evlenenlere gelsin” dedi ve “Balım” şarkısını söyledi. Ortaç, “Şükürler eskiden borçlarım vardı artık kapadım” diyerek şarkılarına devam etti. 

Deniz BOY

29

Bizde adettir

Bizde adettir 

Aslı Hünel, Aqua Florya Meos Balık’ta sahneye çıktı. Gecede iki farklı kıyafet giyen Hünel’i eşi Savaş Yurtsever ve abisi Saruhan Hünel de izleyenler arkasındaydı. 

30

Sahne öncesi muhabirlerin sorularını da yanıtlayan şarkıcı, “Tüm dünyanın yeni yılını kutlarım. Yılbaşı geceleri bayramlarımızın yerini tutmaz tabii ki ama bizde adettendir ailemize bereket olsun diye bugün nar patlatacağız” dedi.

31

Başarı diledi

Başarı diledi 

Tuğba Özerk, 2020’yi Antalya’da karşıladı. Selectum Luxury Resort’te sahneye çıkan şarkıcı, Türkçe ve yabancı şarkılar söyledi. Herkes için mutlu ve sağlık temenni eden Özerk kendisi için ise başarı dolu bir yıl diledi.

32

Bereketli bir yıl  oldu

Bereketli bir yıl oldu 

Linet, Kıbrıs Grand Pasha Hotel Gazino’da sahneye çıktı. Tolga Çam imzalı kırmızı kıyafet giyen şarkıcı yaklaşık 3 saat sahnede kaldı. Linet, “2019 benim için bereketli bir yıl oldu. 2020 yılında ise önce sağlık ve bereket diliyorum” dedi.

33

Yılın ilk şarkısı

Yılın ilk şarkısı 

Soner Arıca, Kalamış Paysage’da konser verdi. Arıca, söz ve müziği kendisine ait olan “Bambaşka” isimli yeni single’ını ve video klibini yılbaşı gecesi saatler 00.00’ı gösterdiğinde müzikseverlerle buluşturdu. Arıca, sahnesinde de yeni yılın ilk şarkısı olarak “Bambaşka”yı okudu.

34

2020 barış getirsin

2020 barış getirsin 

Serkan Kaya, yılbaşı gecesi Kıbrıs Kaya Palazzo Otel’de sahnedeydi. Kaya, yaklaşık 2.5 saat sahnede kaldı. Konserin sonlarına doğru hayranlarıyla halay çeken şarkıcı, “2020 tüm dünyaya sağlık, mutluluk ve barış getirsin. Herkes için güzel bir yıl olmasını diliyorum” dedi.

35

Yeni albüm  geliyor

Yeni albüm geliyor 

Mehmet Erdem, yılbaşı gecesi Wyndham Grand Kalamış’ta konser verdi. Yeni yıl için huzur ve mutluluk dileyen ünlü şarkıcı, “Yeni albümümüzle 2020’de sizlerleyiz” diyerek hayranlarına müjde verdi.

36

Doğum gününü kutladı

Doğum gününü kutladı 

Koray Avcı, 2020’e Kuzey Kıbrıs’ta Merit Crystal Cove Hotel’de girdi. Avcı, 30’uncu yaşını da yılbaşının ilk dakikalarında sahnede kutladı. Şarkıcı, üzerinde “Sesi gülen adam, iyi ki doğdun” yazan pastasının mumlarını alkışlar arasında üfledi.

37

Nostaljik gece

Nostaljik gece 

Bülent Serttaş, NG Afyon’da 2020’ye “hoş geldin” dedi. Ünlü sanatçı, “Haber Gelmiyor Yardan”, “İkimiz de Bilemedik” ve “Anlayacaksın” gibi unutulmaz şarkılarını seslendirdi.

38

Amerika yolcusu

Amerika yolcusu 

Zara, Kıbrıs Kaya Artemis Otel’de sahneye çıktı. Ünlü şarkıcı, bu yıl Amerika’da çıkacak bir proje albümde söyleyeceği şarkı için çalışmalara başladığını söyledi.

39

Müzik ziyafeti

Müzik ziyafeti 

Sevcan Orhan, yılbaşı gecesi Etiler’deki Dalmaz Center’daydı. Orhan kendisini izlemeye gelen konuklara unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu.

40

Dans şov

Dans şov 

Ece Seçkin, Çeşme’deki Reges a Luxury Collection Resort & Spa’da konser verdi. Ünlü şarkıcı, hareketli repertuvarı ve dans şovları ile yeni yıla enerji dolu girdi.

41

Sevgiyi yayacağım

Sevgiyi yayacağım 

Buray, 2020’yi Antalyalı Jolly Joker’de hayranlarıyla birlikte karşıladı. Şarkıcı yeni yıl mesajı da verdi: “Tüm insanlığa sevgiyi yaymaya, umut ve ışık olmaya çalışacağım. Şiddeti durdurmaya, eko sistemi korumaya uğraşacağım. Ayrıca yeni projelerimle sevenlerime bol sürprizler yaşatacağım harika bir yıl olacak.”

42

2019 benim  yılım oldu

2019 benim yılım oldu 

Bengü, Crown Plaza İstanbul Florya’da konser verdi. Şarkıcının eşi Selim Selimoğlu ile kızı Zeynep de yanındaydı. Geri sayımın ardından ailesiyle yeni yıl coşkusunu yaşayan Bengü, “Bana 15 sene önce ‘2019 yılında hem evleneceksin, hem de çocuğun olacak’ deseler inanamazdım. O yüzden 2019 benim yılım oldu” dedi.

43

Onlar benim nefesim

Onlar benim nefesim 

İzzet Yıldızhan, İstanbul’daki Nossa Costa’da sahneye çıktı. Yeni yıl için gerim sayım yapıldıktan sonra çocuklarıyla görüntülü konuşma yapan şarkıcı, “Onlar benim nefesim, neşe kaynağım” dedi.

44

5 saat  sahnede kaldı

5 saat sahnede kaldı 

Dicle Olcay, Uludağ’daki Kervansaray Otel’de konser verdi. Yaklaşık 5 saat sahnede kalan Olcay, şarkılarıyla davetlileri coşturdu. (Deniz BOY)

45

Çifte kutlama

Çifte kutlama 

Erkan Güleryüz yılbaşı gecesi Antalya Double Tree Otel’de sahneye çıktı. Doğum günü 31 Aralık olan şarkıcı için sahneye sürpriz bir pasta getirildi. Noel Baba ve palyaço kostümlü animatörler eşliğinde pastayı kesen Güleryüz, hem yeni yılı hem de doğum gününü sevenleriyle beraber kutladı.

46

Huzurlu bir  yıl dilerim

Huzurlu bir yıl dilerim 

Zeynep Mansur, yeni yılda Adana Seyhan Otel’de sahneye çıktı. Şarkıcı “Kadınların, çocukların, hayvanların şiddet görmediği, ülkemizin birlik ve beraberliğinin bozulmadığı, huzurlu bir yıl dilerim” dedi.