Can Yaman, Kıbrıs’a kaçtı!

Can Yaman, Kıbrıs’a kaçtı!

Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’da Can Yaman’ın skandal açıklamalarına bir yenisi daha eklenince devreye yapımcı Faruk Turgut girdi.

Can Yaman’ın Şubat ayında çekimlerine başlayacak olduğu yeni dizisi Eylül’e ertelendi. Çekimleri durduran Faruk Turgut canlı yayına bağlanarak konuyla ilgili şoke eden bir açıklama yaptı.

İşte o açıklama ve tüm detaylar…

‘EYLÜL AYINA ERTELENDİ’“Can’dan dolayı bir takım aksaklıklar oldu. O yüzden ben yapımcısı olarak martta yayınlanacak diziyi eylül ayına erteledim. Can Yaman İspanya’daki olaydan sonra çizmeyi aştı, öyle şeyler artık yok, eylüle kadar konuşmak yok.

HER ŞEYDEN UZAKLAŞACAK Her şeyden uzaklaşması için şu an Kıbrıs’ta, gelince de tekrar uzun bir tatile gidecek. Bebek’teki evinden taşınıp daha gözlerden uzakta bir yerde yaşayacak. Askerden döndükten sonra da İtalya’daki Survivor’da sunuculuk yapacak.”

Açıklamalarıyla eleştirilen Can Yaman, bu kez de bir kadın hayranına verdiği skandal yanıt ile gündeme geldi.

Yaman’a katıldığı televizyon programında bir kadın hayranı İspanyolca olarak, “Buradan Can Yaman’ın mükemmel, ideal bir insan olduğunu düşünerek gideceğiz ancak bize Can Yaman’ın bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatabilir misin?” diye sordu.

Tercümanın çevirdiği soruya eliyle stüdyonun arka tarafını gösteren Can Yaman, “Arka odaya geçelim” şeklinde çirkin bir yanıt verdi.

Yaman’ın verdiği cevap karşısında tercüman da büyük şaşkınlık yaşarken “Çevireyim mi?” diye sordu. Gülerek karşılık veren Yaman ise, tercümana “Hayır” dedi.