K.K.T.C Gaziantep Kültür Derneği’nden Altınbaş Holding’e Ziyaret

K.K.T.C Gaziantep Kültür Derneği’nden Altınbaş Holding’e Ziyaret

K.K.T.C Gaziantep Kültür Derneği ve Yönetim Kurulu Üyeleri Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Genel Başkanı Vakkas Altınbaş’ı makamında ziyaret etti.

K.K.T.C Gaziantep Kültür Derneğinden Destek Mesajı

Gaziantep Kültür Derneği Genel Başkanı Mesut Ayar ve beraberinde ki heyet yaklaşık 40 dakika süren görüşmede, geçtiğimiz günlerde yaşanan kumpas olayı karşısında duydukları derin üzüntüyü ve geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Sıcak ve samimi geçen görüşmede Genel Başkan Mesut Ayar bir açıklama yaparak sözlerine şunları kaydetti. ‘‘Dernek olarak bizler bugün geçmiş olsun dileklerimizi belirtmek için bir ziyaret gerçekleştirmek istedik, amacımız desteklerimizin Sayın Altınbaş’a her daim olacağıdır. Geçtiğimiz günler içinde yaşanan   kumpas olayında derin üzüntü yaşadık. Bugün K.K.T.C olsun, Dünyanın farklı coğrafyalarında olsun ekonomiye büyük katkılar sağlayan, yatırımları ile birçok kişiyi istihdam eden, başarı basamaklarını hızla çıkan, memleket sevdalısı bununla birlikte çalışanlarının yanında olan İş adamı ve Ağabeyimize çok büyük geçmiş olsun dileklerimizi iletmek aynı zamanda yaşanan gelişmeler karşısında her daim yanlarında olduğumuzu paylaşmak için bugün buradayız.’’

Yaklaşık 40 dakika süren samimi görüşmede bir konuşmada, Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Genel Başkanı Vakkas Altınbaş tarafından gerçekleşti. Genel Başkan Altınbaş ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek K.K.T.C Gaziantep Kültür Derneği ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine göstermiş olduğu içten sıcak yaklaşımları ile bir kere daha gönülleri fethetti. Makamında gerçekleşen toplantıda, yaşanan olayların çok çirkin bir kumpas olduğunu ve ‘’Her kes kimin ne olduğunu biliyor, biz kalben ve ruhen rahatız doğruyuz ve bizimle beraber olanların yanındayız.’’ Dedi ve konuşmanın devamın da siyasetten bahsetti. Ekonomiye vurgu yaptı. Gerçekleşecek olan yeni projelerinden bahsetti, tavsiyelerde bulundu. Konuşma sonrası K.K.T.C Gaziantep Kültür Derneği bir plaket taktim etti. Samimi geçen ortamda ziyaretine gelen Dernek Yönetim Kurulu Üyelerine bir sürpriz de

 Genel Başkan Altınbaş tarafından gerçekleşti. Başarı basamaklarına nasıl ulaştığı ve geçmiş tarihinden bugüne kadar yaşamış olduğu başarı serüvenini anlatan çevresi ve ailesini de kapsayan, belgelerle oluşan ‘’Altın Yıllarım’’ adlı Biyografi kitabını imzalayarak taktim etti.

Hoş ve samimi geçen toplantı ardından toplu birlik anı fotoğrafı çekildi.